naše doména

PRŮMYSL

Pro své zákazníky vždy hledáme to technicky a ekonomicky nejvhodnější řešení. Dbáme na pravidelnou péči a jsme připravení být k dispozici tehdy, kdy nás potřebujete. Náš sortiment pokrývá drtivou většinu všech aplikací maziv.

  • Řezné kapaliny, oleje, tuky, chladící média, speciální maziva.
  • Služby Total Fluid Managementu.
  • Mazací plány, redukce sortimentu.
  • Maziva dle vaší potřeby a zvyklostí.

Dodáváme

Řezné kapaliny emulze, řezné kapaliny čiré sysntetické roztoky, Řezné kapaliny multifunkční, Řezné oleje, Řezné oleje pro minimální mazání, Tvářecí oleje, Oleje na tažení trubek, Oleje pro kluzná vedení - mazací oleje, Hydraulické oleje, Hydraulické oleje biologicky odbouratelný, Hydraulické oleje nízkozápalné, Hydraulické a vřetenový oleje, Převodové oleje průmyslové, Tuky ložiskové, Tuky MoS2, Tuky průmyslové, Tuky vysokoteplotní, Tuky biologicky odbouratelné, Kompresorové oleje, Kompresorové oleje pro chladící kompresory, Konzervační prostředky, Ložiskové oleje, Maziva plast na plast, Medicinální oleje, Multifunkční oleje, Nízkotuhnoucí oleje, Oběhové oleje, Oleje pro pneumatická kladiva, Petroleje, Potravinářská maziva, Řetězové oleje, Separační olejeSpeciální maziva, Oleje pro přádací stroje, Teplopřenosné oleje, Tmavé oleje, Transformátorové oleje, Turbínové oleje, Válcové oleje, Vysokoteplotní maziva, Servisní produkty, Přísady do průmyslových olejů, Systémové čističe, Baktericidy, Fungicidy, Přísady proti korozi, Stabilizátory PH, Biocidy s krátkodobým účinkem, Biocidy s dlouhobým účinkem, Protipěnivostní přísady, Protipěnivostní přísady - silikon, Protipěnivostní přísady - vosk, Protipěnivostní přísady - uhličitan vápenatý, Prací prostředky na součástky, Smáčedla, Čistící prostředky na stroje, Aditivum hliník, Aditivum měď, Zařízení.

síla sortimentu

MOTOROVÁ VOZIDLA

Disponujeme plným sortimentem produktů několika světových značek, ze kterého je možno vždy vybrat vhodné mazivo pro váš vozový park.

  • Motorové a převodové oleje.
  • Chladící a brzdové kapaliny.
  • Náplně do ostřikovačů oken.

Dodáváme

Motorové oleje pro dlouhé výměnné lhůty, Motorové oleje pro osobní automobily, Motorové oleje pro nákladní automobily, Motorové oleje pro starší automobily, Motorové oleje pro plynové motory, Motorové oleje pro motocykly 4 Taktní, Motorové oleje pro motocykly 2 Taktní, Motorové oleje pro lodě, Motorové oleje jednostupňové, Oleje pro veterány, Oleje pro zahradní techniku, Převodové oleje, Převodové oleje speciální, Převodové oleje ATF, Převodové oleje LHM, Oleje pro zemědělské a stavební stroje, Tlumičové oleje, Tuky pro mobilní stroje, Kalibrační oleje, Chladící kapaliny, Brzdové kapaliny, Náplně do ostřikovačů oken, Přísady do nafty, Přísady do benzínu, Kosmetika pro motocykly, Ostatní oleje a náplně pro automobily.

Značky

V nabídce máme plný sortiment produktů těchto špičkových značek. Díky tomu jsme schopni pokrýt prakticky veškeré potřeby mazání naších zákazníků. Pokud však výrobce Vašich strojů trvá na mazivu své oblíbené značky, jsme schopni zajistit tyto produkty.